Топ-100 Melekler veya Şeytanlar: koronavirüsten 5G'ye

Melekler veya Şeytanlar: koronavirüsten 5G'ye


Ya da Bill Gates neden insanlığın kurtarıcısı olmak istedi?
Ya da Bill Gates neden insanlığın kurtarıcısı olmak istedi?

Sevgili okuyucular, yazarın çalışmalarına saygı duyduğumuz ve sizi yormamak için bu ilginç ve kapsamlı makaleyi parçalar halinde yayınlamaya karar verdik.
Ayrıca, mükemmel çalışması için yazara minnettarız ve okuyucularımızın bu tür makaleler aracılığıyla gerçekleşen süreçler hakkında düzgün bir şekilde bilgilendirilmesini umuyoruz.
Önsöz veya dünya düzeninin kısa bir açıklaması
Sorunun özü hakkında konuşmadan önce, bir dizi kavramı açıklığa kavuşturmamız gerekiyor. Çünkü böyle bir açıklamada bulunmazsak, makalenin dili daha geniş toplum için çok zor olabilir. Başka bir deyişle, konunun özünü kısaca anlamak için Westfalia Dünya Düzeni, Uluslararası İlişkiler Konseyi, Ulusötesi Elit, Yeni İngiliz İmparatorluğu, Bilderberg ve Bohem kulüpleri hakkında kısaca bilgi sahibi olmalıyız.
Açıklama...
Kısaca, Kutsal Roma İmparatorluğu'ndaki Otuz Yıl Savaşı'nın sona ermesinden sonra, 1648'de Vestfalya Antlaşması imzalandı. Bu anlaşma çerçevesinde Avrupa'da devlet egemenliği kavramına dayanan yeni bir dünya düzeni başladı. Ama öyle görünüyor ki bu düzen için zaman bitmiş. Çünkü tüm acımasız oyunlar yeni sistem içindir.
Bilindiği gibi, zaman içinde dünya çok kutuplu bir yapıdan iki kutuplu bir sisteme dönüşmüştür. Ancak, Soğuk Savaş sona erdi ve bipolar dünya çöktü, çünkü bu sistem artık seçkinler için atlatılmış bir evreydi. Şimdi amaç, yönetimi kolay tek kutuplu bir dünya inşa etmektir.
Peki, bu ulusötesi elit kim?
Genellikle seçkin Anglo-Sakson zenginlerinden oluşan bir çatıdan bahsediyoruz.
Bu zengin grup, 1950'lerde Rothschild ve Rockefeller'in servetini bir araya getirmeyi bile başardı. Amaç Yeni İngiliz İmparatorluğu'nu kurmak. Bunun için ellerinde sosyo-politik, finansal ve ekonomik güçlerden medyaya kadar birçok baskı ve yönetim aracları bulundurmaktalar.
Düşünün, dünyanın finansal, ekonomik, sosyo-kültürel ve askeri-politik durumunu tartışan Dünya Ticaret Örgütü, Davos Ekonomik Forumu, Uluslararası İlişkiler Konseyi, Münih Güvenlik Konferansı gibi bir çok kurul ve kuruluşlar ulusötesi seçkinlerin planı doğrultusunda faaliyet gösterirler.
Tabii ki, liste burada bitmiyor, bu karanlık gücün Bohema, Bildberg gibi tamamen veya yarı gizli organizasyonları da var. Edgunews zaman zaman bu kuruluşlarla ilgili makaleler yayınladı.
Wall Street Journal, Fortune, Forbes, New York Times ve diğer etkili medya kuruluşları da bu büyük elit kulübün çıkarları için halkı manipüle etmekteler.
Sanırım, böyle kısa ve net bir girişten sonra, şimdi konunun özü hakkında konuşabiliriz...
Öyleyse yukarıdaki soruya geri dönelim, Bill Gates neden insanlığın kurtarıcısı olmak istedi?
Devamı sonraki yayınlarımızda...
Şahin Alioğlu

0/Şərhlər

Previous Post Next Post