Топ-100 Melekler veya Şeytanlar: koronavirüsten 5G'ye

Melekler veya Şeytanlar: koronavirüsten 5G'ye


Ya da Bill Gates neden insanlığın kurtarıcısı olmak istedi?
Şahin Alioğlunun özeti

İkinci kısım
Değerli okurlar, makalenin devamındaki gecikmeden dolayı özür dileriz. Bildiğiniz gibi, Ermenistan'ın sınır boyunca yürüttüğü provokasyon nedeniyle yayınlarımızı yeniden gözden geçirmek zorunda kaldık. Ayrıca, konu artık gündemde olmadığından, bugün konuyu kısaltmalarla sonlandırmayı karar verdik. Büyük kısaltmalar için yazardan da özür dileriz.
Şahin Alioğlu

1994 yılında Bill Gates William H Gates Vakfı'nı kurdu.
Vakıf, doktorların kanserle savaşmasına yardımcı olmak için kuruldu. Birileri Bill Gates'in annesi kanserden öldüğü için böyle bir adım attığını düşünebilir. Ancak, durumu daha yakından inceledikde farklı sonuç ortaya çıkıyor.
Boyle ki, hayla ölümünden önce, Gates'in annesi onu Warren Buffett'le buluşmaya zorlamış. Muhtemelen bu görüş anında ikili bir vakıf kurmaya karar vermişler.
Soru şu: Neden Buffett ve o kim?
Gates'in annesinin Buffett ile nasıl bir bağlantısı olabilir?
Her ne kadar Gates ile Buffett arasındaki ilişkinin başlangıcında ticaret ortaklığı duramazdı söylense de, gerçekler aksini kanıtlıyor ve bu tanışıklığın planlandığını gösteriyor.
İkili ilk kez 1991 yılında Gates'in annesi Mary'nin arabuluculuğu ile bir araya gelmiş. Arabulucu anne olmasına rağmen, perde arkasında hayırsever baba II. Henry vardı.
Bu arada, Mary Maxwell Gates de bir hayırseverdi.

Warren Buffett'e gelince, dünyanın en zengin insanlarından biridir. 2018'deki servetinin 108.4 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor. Ayrıca Bilderbeg Club üyesidir. Bilgi için, dünyanın geleceği bu kulüpte her yönden ele alınmakta ve gelecek için planlar ve projeler hazırlanmaktadır.
Amerikan medya raporlarına göre, kulüple Gates arasındaki ilişkiyi Buffett ayarlamış. Şuanda her ikisi de toplumun aktif üyeleri.
2000 yılında Gates beklenmedik bir şekilde Microsoft'un CEO'su olarak istifa etti ve kendini tıbbi ve hatta mikrobiyolojiye adadı.
Bir yıl sonra Boao Asya Forumu kuruldu. Kulübdeki Asya kelimesine kanmayin, aslında üyeleri Batı liderleri ve Anglo-Sakson zenginler. Kulüp esas olarak bilimsel ve politik konularla ilgilenir.
Soros ve Gates'in 2013 yılında Boao Forumuna ortak katılımı medya gündeminde olmuş. Evet, bu aynı Soros, dünyanın çeşitli ülkelerindeki devrimler, kalkışmalar ve provakasiyonlar onun adıyla bağlantılı.
2008 yılında Gates, Microsoft'taki faaliyetlerini tamamen kısıtladı. Aslında bu adımı, geleceğin teknolojisini üretmeyi planladığı yeni şirketi bgC3'e daha fazla zaman ayırmak için attı. Bu dönemde geniş hayırseverlik ve çevresinden büyük bağışlar dikkat çekiyor. Tabii ki, Buffett bu kampanyada bir öncüdür.

Yalnızca 2009 yılında, 12 milyarder New York'ta Gates ve Buffett'e katılmaya karar vermiş. Tabii ki, bu gerçekler başlangıçta onlar tarafından çürütüldü, ancak bir yıl sonra Forbes dergisi Buffett'e atıfta bulunarak bu olayları doğruladı.
Peki bu zengin çevre o zaman ne tartıştı?
Cevap basit: hayırseverlik ve bağış.
Ne için?
Gelecek dünyanın "kurtuluşu" için ...
Nasıl?
Bu sorunun cevabı Gates'in karısı Melinda'nın eylemlerinde görünmektedir.
Melinda hiç boş durmadı. Doğum kontrolü her zaman gündeminde olmuştur. Katolik olmasına rağmen, düşünceleri Vatikan'ı her zaman rahatsız etmiştir. Kadın hakları bahanesiyle Londra'daki 2012 Aile Planlaması Zirvesi'nde serbest kürtaj, ilaç ve doğum kontrol talebi, ilişkileri daha da zorladı. Bu gerginliyi umursamayan Gatesler, dünyadaki demografik durum hakkındaki endişelerini açıkça ifade etmeye başladılar.

Peki, bu durumda şu hayırseverler kim, melek mi, şeytan mı?
Bütün bu “özgecil” eylemler gerçekten insanlığı kurtarmayı ve dünyayı korumayı mı hedefliyor, yoksa tüm bunların arkasında kişisel bir yarar var mı?
Başka bir soru, dünyada demografik denge nasıl sağlanacağıdır?
Denge neye dayanacak?
Sorular çok basit, ama ciddi cevaplar gerektiriyor ...
Ayrıca, tüm bunlar iyi hazırlanmış komplo teorileri olarak da düşünülebilir. Sonuçta, işin içinde kripto para birimi ve 5G gibi gizemler var.
Kripto para biriminin kurucusunun bazı Satoshi Nakamoto olduğu söyleniyor. Ama onun kim olduğu hala bilinmiyor.Bunun tek bir kişiye veya bir grup insana verilen takma bir ad olduğu ihtimal ediliyor, gizlilik düzeyine bakın!
Cryptocurrency bugün online ticaret için tasarlanmış bir finansal araçtır. Ama kimse yarın ne olacağını bilmiyor ve bu insanları endişelendiriyor.
Kripto para birimlerinin gelecekte insanların içinde olacağına dair güçlü bir şüphe var. Ve bu 5G ve jöle yonga setlerinin uygulanması ile gerçekleşecek.
Soru şu: Bu yonga setleri insan vücuduna nasıl yerleştirilecek?
Evet, işin rengi burada daha da koyulaşıyor. Başka bir deyişle, pandemi psikozu bu yerde kendini açığa çıkartıyor.
Bu nedenle, Covid-19 sadece bir virüs olarak değil, aynı zamanda geleceğin dünyasını inşa etmek için de bir araç olarak tehlikelidir.
Buradan jel yonga setlerinin aslında "sağlık" dan daha fazla insan yaşamının kontrolü için gerekli olduğu belli oluyor.
Evet, evet, neden bu kadar çok para hapishanelere, hastanelere diger kurul ve kuruluşlara harcansın ki?
Yonga seti olan bir kişi kelepçeli bir insan gibidir. Ancak burada büyük bir avantaj var. Sonuçta, yonga seti sayesinde her zaman kontrol altında oluyorsunuz. Birisi yasayı çiğnerse, derhal cezalandırılabilir ... En küçük bir ücret talebi olsa bile, size ait olan kripto para birimi anında dondurulabilir, yani her an aç olabilirsiniz.
Böyle bir insanı hayal etmek bile, oldukca korkutucu. Çünkü o Tanrının yaratdığı ya da doğanın bir parçası olan adam değil, tanrısı ulusötesi elit olan bir zombi adam olacaktır.
Bu arada, koronavirüs psikozu öncesinde ve sırasında, İnternette Bill Gates'in Dünya Sağlık Örgütü başkanı Tedros Adanom Gebreisus ve bulaşıcı hastalıklara karşı immünolog, ABD Ulusal Tıp Akademisi Kurulu üyesi Dr. Anthony Fauci ile gizli ilişkleri hakkında bir dizi makale yayınlandı.
Söylentiye göre, Fauci 1991 yılında Amerikan Bilim ve Sanat Akademisi'ne üye olduğunda, onun başarısı Gateslerin villasında kutlanmış.
Bugün, bu tür ilişkiler tamamen reddedilebilir, ancak bir süre sonra, her zamanki gibi, utanmadan kendileri tarafından onaylanırlar.
Gerçek gerçektir, saklanması imkansız!

Soru, bu insanlar kim?
Bu ve benzeri sorular çoktur ...
Örneğin, Uhanda'da neler oluyor?
Gillian neyi ve neden reklam ediyor?
Unitiad ne işle uğraşıyor?
Bu pandemi psikozu sırasında kim, nasıl ve ne ölçüde fayda sağladı?
Sonuçta, bunlar hayatımızın gerçekleri, değil mi?
Ancak bu makaleyi başka bir gerçekle bitirmek istiyoruz.
Son zamanlarda Gates ve Fauci, caddede maskeler olmadan ve sıhhi mesafeyi takip etmeden Amerikan medyası tarafından kameraya yakalandı. Ancak, her ikisi de insanların her fırsatta kurallara sıkı sıkıya uymalarını talep ediyordu.
Marina Hall adında bir Facebook kullanıcısı bu durumu protesto etti ve şöyle yazdı: "Polis bir maske yüzünden seni durdurursa, bu resmi göstermelisin".

Ancak, Zuckerberg hemen duruma müdahale etti ve paylaşım engellendi.
Nedenini sorarsanız, cevap çok basittir. Çünkü Bill sayesinde zaten "sihirli güçler" çemberinde.

Bütün bunların yanı sıra ferah gerçekler de var.
Bu psikoz sırasında, bu tür "maceraları" takip etmeyen birkaç dünya liderine tanık olduk.
Bunlardan biri, ilk günden itibaren dünya zenginlerinin tuzağına düşmeyen Lukashenko.
Diğeri Erdoğan. Meselenin özünü anladığı anda derhal 180 derece döndü ve vatandaşlarını savunmaya başladı. Aslında bu beklenen bir şeydi. Ulusötesi seçkinlerin çıkarlarına dayanan Davos forumundan ayrılan bir kişinin bu güçlerin yanında olması imkansızdı.
Neyse ki, böyle birçok lider var...
Geri kalanlara gelince, Yüce Tanrı her şeyi görür!
Veya doğanın kendi kuralları var!
Herkes yaptıklarından dolayı lütuf veya talihsizlik kazanır!
Not: Bazı politikacılar hala caronavirüsün varlığına inanmayan insanlar olduğunu söylüyor. Bu fikir temelinden yanlış.İnsanların bu virüsün salgın seviyesinde olmasına bayağı şüpheleri var.

0/Şərhlər

Previous Post Next Post